رفتن به محتوای اصلی
x

فهرست انتشارات

 

دکتر پرویز دیهیمی

 

۱.       کتاب آسیب شناسی دندان و ضایعات ادنتوژنیک:كتاب آسيب شناسي دندان و ضايعات ادنتوژنيك به طور مبسوط و جامع، مباحث مختلف آسيب شناسي دندان و ضايعات ادنتوژنيك شامل ضايعات رشدي نموي و قهقرايي دندان، پوسيدگي و بيماري هاي پالپ و پري آپيكال، ضايعات پريودنتال، ضايعات واكنشي، كيست ها و تومورهاي ادنتوژنيك را مورد بررسي قرار مي دهد. اين كتاب قابل استفاده براي دانشجويان، دستياران تخصصي و دندانپزشكان مي باشد.

۲.       کتاب آسیب شناسی غدد بزاقی:کتاب آسیب شناسی غدد بزاقی به طور مفصل به بررسی انواع بیماریها و ضایعات غدد بزاقی شامل تومورهای خوش خیم و بدخیم پرداخته است. درواقع این کتاب مجموعه ای جامع از تمام مباحث مربوط به غدد بزاقی که در کتب مختلف به صورت پراکنده بیان شده است، می باشد. اين كتاب براي دانشجويان، دندانپزشكان و به طور ویژه  جهت دستياران تخصصي رشته آسیب شناسی دهان، فک و صورت قابل استفاده مي باشد.

 

 

دکتر غلامرضا جهانشاهی

 

۱.       کتاب راهنمای تشخیص افتراقی بیماریهای دهان:نگارنده در این مجموعه برخی از ضایعات و بیماری‌های دهان را بازگو نموده هم‌چنین چگونگی تشخیص این بیماری‌ها و درمان آن را نیز مطرح ساخته است: موضوعات كتاب عبارت‌اند از: ضایعات سفید رنگ كراتونیك مخاط دهان، ضایعات سفیدرنگ كراتونیك مخاط دهان، ضایعات سفیدرنگ نكروتیك، مخاط دهان، زخم‌های دهان، ضایعات برجسته‌ی دهان، فیستول‌ها و فرورفتگی‌ها، ضایعات قهوه‌ای و آبی یا سیاه‌رنگ با حدود مشخص و محدوده ضایعات قهوه‌ای یا سیاه‌رنگ متعدد یا منتشر، ضایعات زردرنگ مخاط دهان، ضایعات قرمز رنگ زبان، ضایعات قرمزرنگ منتشر و زخم‌های متعدد، و ضایعات قرمزرنگ محدود و منفرد."

 

 

۱.       CDآموزشی آسیب شناسی عملی دهان،فک و صورت:در این مجموعه آموزشی، کلیه ضایعات دهان، فک و صورت که در واحدهای آسیب شناسی عملی به دانشجویان رشته دندانپزشکی تدریس می شود، به صورت فایل های صوتی و تصویری همراه با تصاویر بالینی، رادیوگرافی و هیستوپاتولوژی تهیه شده و در قالب CDارائه شده است.

دکتر سید محمد رضوی

۱.      ضروریات پاتولوژی دهان و دندان:در این مجموعه برخی از ضایعات و بیماری‌های دهان را بیان شده و هم‌چنین نمای هیستوپاتولوژی و چگونگی تشخیص این بیماری‌ها و درمان آن را نیز مطرح ساخته است.

 

دکتر ندا کارگهی

 

۱.       اطلس آسیب شناسی دهان: در این کتاب به بررسی و معرفی نمای هیستوپاتولوژی ضایعات شایع دهان، فک و صورت همراه با تصاویر رنگی پرداخته شده است. این کتاب برای دانشجویان بسیار مفید است.

 

دکتر فروز کشانی

 

                  چکیده دندانپزشکی اطفال مک دونالد: با توجه به ضرورت مطالعه کتاب دندانپزشکی اطفال مک دونالد برای دانشجویان،

                 در این کتاب خلاصه ای از مطالب مورد نیاز برای دانشجویان گردآوری شده است.